08:48
Cемінар "Соціально-психологічний супровід обдарованих учнів та оформлення відповідної документації"

Одним із важливих напрямків роботи педагога закладів освіти є соціально-психологічний супровід учнів з передумовами обдарованості. 8 лютого 2017 у навчально-методичному центрі відбувся теоретичний семінар "Соціально-психологічний супровід обдарованих учнів та оформлення відповідної документації"

Метою семінару було:

  • запропонувати шляхи реалізації соціально-психологічного супроводу учнів з передумовами обдарованості. ;

  • розглянути варіанти та створити пакет супроводжуючих документів для систематизування і моніторингу роботи з обдарованими учнями

В роботі семінару взяли участь : педагоги, які відповідають за роботу з обдарованими учнями, практичні психологи, соціальні педагоги, методисти НМЦ. Своїм досвідом роботи у цьому секторі поділились із присутніми практичний психолог ЗОШ №17 Савула Віра Володимирівна та соціальний педагог ЗОШ №12 Боженко Євген Євгенович.

Під час проведення заходу був сформований пакет супроводжуючих документів для систематизування та моніторингу роботи з обдарованими учнями (пакет документів буде розміщений на сайті НМЦ у розділі «Обдаровані діти»)

Як відзначили учасники семінару та відповідальні за проведення заходу (практичний психолог НМЦ Ромашка О.О., методист НМЦ Коваленко В.В.) семінар був корисним, цікавим. Цілі поставлені на початку семінару були досягнуті.

 

Категорія: Обдаровані діти | Переглядів: 231 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]