19:11
Cемінар


Семінар з проблеми впровадження в освітній процес діяльнісно-компетентнісного підходу.

30 квітня 2013р. у дитячому навчальному закладі  №54 «Золота рибка» для вихователів дошкільних закладів міста був проведений семінар з проблеми впровадження в освітній процес діяльнісно-компетентнісного підходу. Увазі педагогів була запропонована інноваційна технологія д.п.н. О.Савенкова «Організація навчально-дослідницької діяльності старших дошкільнят» (м.Москва), реалізація якої дозволила у ДНЗ № 54 включити педагогів, дітей, їх батьків у сумісну навчально-дослідницьку діяльність.

Діти старшої групи ДНЗ №54 (вихователь Євстигнєєва М.О.)досліджували важливе питання:  «Що таке вугілля, як його добувають», а допомагало їм в пізнавальній діяльності «дерево цілей».  Набуті знання діти застосовували в конструктивно-практичній діяльності: разом з вихователем виготовили макет  шахти.

У обговоренні питань діяльнісно - компетентнісного підходу до організації освітнього процесу прийняли участь присутні на семінарі методисти НМЦ – Ракитянська О.Л., Олександрова Л.О., Зінченко О.А., та голова профспілки працівників освіти Шевченко В.І.

 

Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 559 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]