21:51
Бобер-2012

11 листопада 2012 року на базі шкіл міста № 1, 4, 5, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 20 і Миколаївської ЗОШ № 3 та педагогічного ліцею відбувся Міжнародний конкурс юних інформатиків «Бобер» для учнів 4-11 класів. 

Трішки з історії конкурсу…. Ідея конкурсу виникла в 2003 році під час проведення в США Міжнародної Олімпіади з Інформатики у керівника литовської команди проф. Валентини Дагєне. Там же з’явилась і назва конкурсу. Відомий американський вислів про працьовитих і цілеспрямованих людей– «Busy as a beaver». Тому симпатичний бобер став символом цього турніру. Перший конкурс було проведено у Литві в 2004 році. У наступному році в литовському місті Пасваліс одинадцять країн утворили Міжнародну Спільноту «Бобер». Завдання Спільноти – розробка та узгодження завдань національних конкурсів країн-учасників з метою підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою.
Цього року участь взяли 276 учасників зі Слов'янська та Миколаївки. Це рекордна кількість в порівняння з попередніми роками. 

Оргкомітет конкурсу висловлює подяку всім шкільним координаторам, а особливо тим, у кого була найбільша кількість учасників - Іваненко Ю.І., Уварову С.О., Войнову О.Л. 

Всім учасникам конкурсу бажаємо отримати найкращій результат.
Категорія: Природничо-математичний цикл | Переглядів: 501 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]