14:49
ОЛІМПІАДНИЙ РУХ 2021-2022 РОЗПОЧАТО_

Відповідно до рішення ради директорів закладів загальної середньої освіти Слов’янської ТГ олімпіади у цьому навчальному році відбуваються у дистанційному форматі.

13 листопада у ІІ (міському) етапі олімпіади з інформатики  взяли участь 7 учнів 9-11 класів із 5 закладів загальної середньої освіти Слов’янської ТГ.

Всі учні добре впорались з олімпіадними завданнями. Щодо завдань, то вони були добре підібрані та збалансовані. Були нескладні завдання початкового рівня, з якими всі учні легко розібралися. Завдання середнього рівня, де окрім базових знань з програмування від учнів вимагалось ще й добре логічно подумати та розібратися в задачі. Та завдання високого рівня, в яких вже використовувалися складні алгоритмічні конструкції та досить високі навички з логічного мислення.

Протоколи олімпіади з інформатики за ПОСИЛАННЯМ

14 листопада у ІІ (міському) етапі олімпіади з математики  взяли участь 60 учнів 6-11 класів із 17 закладів загальної середньої освіти Слов’янської ТГ. Тексти олімпіади з математики включали 5 завдань (практичних) і представляли усі змістові лінії олімпіадної математики: алгебру, геометрію, комбінаторику, теорію чисел. Перші дві задачі – стандартні, середнього рівня складності.
Інші носять більш виражений олімпіадний характер.

Олімпіадні завдання охопили вивчений учнями матеріал із різних розділів курсу математики відповідно до програми для закладів загальної освіти за попередні роки навчання та з тем, які учні повинні були опанувати до терміну проведення олімпіади. Вони вимагають від учнів використання не тільки суми фактичних знань, але й певного рівня осмислення основних закономірностей, процесів та проблем.

Протоколи олімпіади з математики за ПОСИЛАННЯМ

 

Категорія: Олімпіади, конкурси, турніри | Переглядів: 98 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]