17:02
25 березня 2019 року відбулося чергове засідання МО практичних психологів та соціальних педагогів ЗЗСО міста

СТВОРЮЄМО БЕЗПЕЧНІ УМОВИ ОСВІТНЬОГО ПРОСТОРУ

25 березня 2019 року на базі Слов’янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 15 відбулося чергове засідання методичного об’єднання практичних психологів та соціальних педагогів навчальних закладів відділу освіти Слов’янської міської ради.

Практичний психолог школи Савула Віра Володимирівна привітно зустріла натхненних фахівців освітніхтзакладів міста. З метою створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти, був запропонований комплексний підхід у сфері запобігання та протидії проявам булінгу. Молоді фахівці мали можливість ознайомитися з відповідною документацією, засобами моніторингу рівня безпечності й комфортності учнів, налагодження комунікативної взаємодії всіх учасників освітнього процесу.

Наше життя – суспільне. Ми навчаємо дітей жити у світі суспільних відносин і від освоєння моделей спілкування та здатності поводити себе у конкретній ситуації залежить успіх і розвиток людини в кожній сфері діяльності.

Особливу увагу Віра Володимирівна звернула на пакет офіційних документів, які регламентують діяльність практичних психологів навчальних закладів на сучасному етапі освітніх реформ. Документи можна переглянути за посиланням

Категорія: Психологічна служба | Переглядів: 95 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]