21:25
21 березня - Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації

 21 березня 1960 року у Шарпевілі (Південно-Африканська Республіка) поліція відкрила вогонь і вбила 69 осіб у ході мирної демонстрації протесту проти законів режиму апартеїду про обовязкову паспортизацію африканців у ПАР.

За рішенням ХХІ Сесії Генеральної асамблеї ООН від 26 жовтня 1966 року щорічно 21 березня відзначається Міжнародний день боротьби за ліквідацію расової дискримінації. ООН, проголошуючи цей день, закликала міжнародне співтовариство подвоїти зусилля задля ліквідації всіх форм расової дискримінації.

Генеральна Асамблея ООН у своїй резолюції оголосила 2010 рік Міжнародним роком зближення культур. Це було створено для того, щоб при прийнятті політичних рішень національного, місцевого та міжнародного рівня була присутньою повага та толерантність.

В Україні 20 січня 2010 року Представництво ООН провело всеукраїнський Конкурс дитячих малюнків, щоб ще раз підкреслити важливість і необхідність виховання дітей з повагою до всіх культур.

21 березня 2010 року на Майдані Незалежності в місті Києві проходив парад танцю, який отримав назву «Вони не дбають про нас» та брифінг представників міжнародних та українських організації. Під час проведення брифінгу, Координатор програми "Волонтери ООН в Україні" повідомив, що ООН проводить активну діяльність, яка спрямована на викорінення всіх форм расової дискримінації в Україні та усьому світі.

Більше інформації про події 21 березня 1960 р. за посиланням

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 73 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]