19:49
14 березня в Україні відзначають День українського добровольця

17 січня 2017 року народні депутати України прийняли Постанову Верховної Ради України № 1822-19 «Про встановлення Дня українського добровольця».

Це свято започатковано з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві.

Постановою № 4261 «Про встановлення Дня українського добровольця» рекомендовано Кабінету Міністрів розробити із залученням громадськості комплексний план заходів з відзначення на державному рівні Дня українського добровольця. 

Зокрема передбачено проведення щороку заходів із належного вшанування подвигу українських добровольців; проведення у навчальних закладах, військових частинах, закладах культури тематичних заходів, бесід про масові акції громадського протесту в Україні, що відбувалися в листопаді 2013 — лютому 2014 року, та про участь у них добровольчих формувань.

Інформаційні матеріали Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти щодо підготовки та проведення заходів до Дня українського добровольця можна переглянути за посиланням

Орієнтовний сценарій виховної години до Дня українського добровольця можна переглянути за посиланням

З метою підвищення ефективності проведення виховних годин відділом національного виховання Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти розроблено презентацію, яку можна завантажити з гугл-диску за посиланням

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 87 | Додав: liliyaton1 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]