21:13
01.02.2012 у ДНЗ №3 практичний семінар

01.02.2012 у ДНЗ №3 відбувся практичний семінар «Використання сучасних та нетрадиційних технологій в різних видах діяльності»

 Мета: познайомити слухачів з сучасними та нетрадиційними технологіями в образотворчій і фізкультурно – оздоровчій роботі з дошкільниками, викликати інтерес до проблеми, з’ясувати актуальність цього питання в сучасній системі освіти, підвищити мотивацію педагогів до формування творчої особистості.

План роботи:

1. Перегляд спільної діяльності педагога і дітей старшого віку «Підводна подорож в пошуках гарного настрою». Вихователь першої категорії Темна А.Б.

2.  Перегляд спільної діяльності педагога і дітей старшого  віку «Пригоди у палаці Снігової королеви». Вихователь   вищої категорії Ушаткіна О.Ю

3.   Презентація педагогічного досвіду роботи вихователя  Темної А.Б. з проблеми «Впровадження нетрадиційних  технологій в фізкультурно – оздоровчу роботу  з        дітьми дошкільного віку».

4. Фото презентація з  досвіду роботи вихователя Ушаткіної О.Ю. з проблеми «Використання         нетрадиційних образотворчих технологій як засіб   підвищення художньо – естетичної компетентності   дітей дошкільного віку». 

                                                                                               
Категорія: Дошкільна освіта | Переглядів: 656 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]