19:56
Інформація для вчителів фізкультури

  Шановні колеги! З 1.11.2012р. до 31.11.2012р. в м.Словянську проводяться змагання «Веселі старти» серед дітей 2003 року народження. Склад команди 4+4+2. Перший етап проводиться в загальноосвітніх школах, а  другий – міський. Заявки на участь в другому етапі змагань «Веселі старти» приймаються в телефонному режимі  66-54-45  - НМЦ   до 7 листопада.

Положення про проведення змагань «Веселі старти» серед школярів

Мета: залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, підвищення мотивації до фізкультурно-оздоровчих занять та популяризації здорового способу життя.

Учасники: рік народження 2003, склад команди 10 чоловік(4 хлопця, 4 дівчини, 2 про запас)

Естафети:

Швидкість з мячем –  учасник команди добігає до скакалки та виконує 5 стрибків, потім виконує кувирок вперед, біжить до мяча, стрибає з ним до встановленої лінії й назад і передає естафету.

Ловкий мяч – учасник команди бере мяч, виконує ведення  його до встановленої лінії та назад, після цього стає спиною до команди та передає мяч над головою.

Флорбол – учасник команди за допомогою ключки веде мяч змійкою між кеглями від лінії старту до лінії кидків з метою влучення у ворота.

Стрітбол – учасник команди біжить до 3 обручів, пролазить через них, добігає до лінії кидків, кидає мяч в баскетбольне кільце.

                                                                                          З повагою методист Л. Алекандрова

Категорія: Фізичне виховання та основи здоров'я | Переглядів: 836 | Додав: Заведующий | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]